img
Главная » 2020 » Сентябрь » 16 » Відгуки та коментарі Букнет: де шукати правди
17:58
Відгуки та коментарі Букнет: де шукати правди

Сьогодні читачі вподобали нову платформу онлайн книжок – Букнте. Але що це за платформа? Які відгуки відображають сутність сайту – відповіді у статті.

На теренах Україні де далі поширюється мода читати онлайн книги. Вони зручніші за паперові аналоги: не займають місця в сумці. Серед платформ виокремлюють саме Букнет – це український варіант російського Літнет. Існують різні відгуки та коментарі стосовно зручності використання самвидаву. Розглянемо Букнет зі сторони читача та автора, котрий вирішує саме тут публікувати свої твори.

Коментарі та відгуки читачів

Майже кожна людина починає знайомство з Букнет в якості читача. На сайті публікується сотні україномовних книг що місяця. На вибір десятки популярних жанрів серед онлайн книжок. Без обмежень дозволяється читати тільки праці без позначки 18+. Щоб ознайомитися з еротикою потрібна реєстрація: через соціальні мережі або за поштою. На це піде кілька хвилин.

На сайті Букнет є дві категорії книг:

  • безкоштовні;
  • по передплаті.

Читач може купити закінчений твір або той, котрий ще публікується. Останній варіант надає змогу уникнути піратства: покупець гарантовано перший дізнається сюжет книги. Автор зобов’язаний регулярно поповнювати глави, тому буде що почитати кожні декілька днів. Ціна складається з багатьох складових: об'єм, ім’я автора, складність сюжету, робота по виправленню помилок.

Читачі Букнет захищені правами покупця. Це гарантує повернення грошей у багатьох випадках. Адміністрація постійно онлайн, тому маєте змогу вирішувати питання миттєво. Доступ до книг потребує інтернету. Без інтернету працює тільки додаток на смартфоні.

Відгуки читачів на Букнет здебільшого позитивні. Інколи трапляються випадки скарг, де виокремлюють низький рівень текстів. Самвидав – це саме молоді автори початківці. Треба надати змогу молодому поколінню розкрити себе: будьте терпимими. Ще скарги стосуються проблем з роботою сайту – хоча де їх нема. Звертайтесь до адміністрацій і вам допоможуть.   

Відгуки та коментарі авторів

Поки що Букнет тільки розвивається на теренах України. Кожен автор-аматор має змогу стати справжнім письменником. Поки видатних імен не так багато, хоча кожен читач обирає книгу за власним смаком. Щоб публікуватися треба виконати декілька простих вимог. З ними можна ознайомитися в розділі «Комерційний кабінет».

Треба мати на увазі, що Букнет серйозна платформа для комерційних авторів. Виплачуються гонорари, публікуються друковані книги, безкоштовно надається реклама для поширення імені письменника. Складається справжній контракт – його порушення карається адміністрацією.

Якщо ви не згодні:

  • публікувати згідно діючого законодавства;
  • поважати читачів та їхню думку;
  • співпрацювати з колегами;
  • вичитувати помилки;
  • працювати за контрактом.

Вам на сайті Букнет нічого робити. Тут справжня компанія рішучі налаштована надати письменникам змогу заробляти справжні гроші на своєму творчості. Не варто прислухатися до негативних відгуків та коментарів – краще самі спробуйте попрацювати на кращому сайті онлайн книжок України.   

В написанні статі використовувалась інформація здобута особистим досвідом. В цьому нам допомагала авторка Драч Марія – ексклюзивна письменниця Букнет. Будемо раді, якщо почнете знайомство з українськими книгами саме з цієї гарної дівчини.

Категория: Українська версія Букнет | Просмотров: 59 | Добавил: Vlad1990 | Теги: самвидав, читачі, що кажуть про сайт, Booknet, Букнет, українською мовою, коментарі, онлайн книги, автори, Драч Марія, відгуки, Анна Котляревська | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar