img
Главная » Статьи » Український самвидав та Букурук

Відгуки про Букурук: що це за самвидав українських книжок

Самвидав Букурук пропонує читачам книги від українських авторів початківців. Саме молоді письменники та письменниці обирають для себе шлях без цензури монополістів видавництв, котрі більше піклуються про гроші, а ось творчість відходить на другий план. На Букурук є безкоштовні та платні книги на любий смак покупця. Ще є твори у «процесі написання» - коли глави публікуються поступово, а фінал книги залишається до останнього нікому не відомий.

Відгуки про Букурук: що говорять читачі про самвидав

Самвидав Букурук з’явився на початку 2023 року. Його поява стала прагненням авторів вивільнити українську літературу від монополії видавництв. Кожен хто стикався з монополією на ринку розуміє, як важко в таких умовах творити та залишатися вільнодумцем. Букурук наразі єдиний книжковий сайт з кращими умовами для письменників, а тому підходить і для читачів, хто прагне читати книги українською з різноманітними сюжетами.

  • Відгуки Букурук залишаються здебільшого позитивними. Кожен відмічає простий до завантаження інтерфейс, безперебійну роботу сайту, великий вибір жанрів, низькі ціни. На самвидаві кожен має змогу придбати книгу та тим самим винагородити автора за його роботу – бібліотеки завжди доступні вам з любого кутка світу.

Букурук залишається молодим самвидавом. Кожен письменник початківець може сам спробувати свої сили в написанні повноцінних книг, котра обов’язково знайде свого читача. Вже неодноразово Букурук проводив власні конкурси з великими призовими коштами: достатньо написати кращій роман ніж інші.

Читачі Букурук – це люди які поважають самостійність та цілеспрямованість. Ми всі розуміємо, що українська література ще тільки-но починає розвиватися в Україні та світі в цілому. Так, завжди щось може працювати не так, як хотілось би, але адміністрація самвидаву усі проблеми вирішує своєчасно. Не проходить платіж? Погано відкривається сайт? Зникла книга з бібліотеки? Все це вам допоможе вирішити підтримка за цією адресою: info@bookuruk.com.

Відгуки про Букурук це власна думка кожного, хто його відвідав. Обов’язково завітайте до самвидаву власноруч та складіть власне враження від української спільноти вільних авторів. Пам’ятайте, що саме від вас залежить розвиток України, бо саме ви купуючи щось робите внесок до майбутнього процвітання. Українська література також потребує вашої участі в її підтримці – купуйте на Букурук і читайте вітчизняні романи для гарного настрою. 

Автор Драч Марія з перших, хто повірив у самвидав. Її шлях доводить, що інколи треба просто повірити, а вже потім мріяти про успіх. Читайте більше про творчість автора у «Блог», та відвідайте авторську сторінку: тисни тут.

Категория: Український самвидав та Букурук | Добавил: Admin (20.04.2023) W
Просмотров: 67 | Теги: Bookuruk, відгуки, українськи автори, письменники, самвидав, читати рідною мовою, книги українською, Букурук | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar