img
Главная » Статьи » Український самвидав

Український самвидав Букурук: старт перших продажів романів

Як ви знаєте, Драч Марія вирішила перейти до самвидаву Букурук. Це рішення пов’язане з непростою політикою Букнету – адміністрація перестала виконувати свої забов’язання та навмисно блокує відкриття продажів нових романів. Саме через це вже десятки авторів вирішили достроково припинити свою співпрацю. Тому і було вирішено створити власний самвидав з прозорою політикою та  зрозумілими вимогами до письменників. І є дуже гарні новини для українських читачів – відкрито перші продажі книг на Букурук.

Що таке Букурук

Букурук – це самвидав створений авторами за власні кошти. Нема ніяких посередників між покупцями книг та письменниками, котрі їх продають. Така спрощена схема співпраці дозволяє уникати труднощів через конфлікти між власником самвидаву та авторами. Букурук ще дуже молодий проект тому йому треба багато часу для формування свого бренду на книжковому ринку України.

  • У лютому 2023 відкрито перші продажі на романи українських авторів самвидаву. Поки в тестовому режимі, але вже зараз можна казати про складання повноцінної конкуренціє іншим книжковим платформам.

Чому варто читати на Букурук

Ми постійно бачимо, як власники бізнесу паплюжать таланти та співробітників бажаючи заробляти ще більше грошей. Ця політика, звісно, відображається на зниженні якості товару, посиленню тиску на працівників, відсутності конкурентоспроможності зі світовими компаніями.

  • Букурук відкидає сам задум впливання на авторів – свобода для творчих людей важливіша за прибутки. Читачі можуть буду упевненими, що купуючи книги на самвидаві вони отримують якісний роман без штучного зростання ціни. Автори самі обирають об’єм твору, його ціну, обкладинку.

Читачі навіть не уявляють, як український книжковий ринок страждає через постійне втручання у його роботу предприємців, котрі сконцентровані лише на збільшені контенту та його ціні. Творчості відводиться останнє місце, а для автора – це смерть. Букурук є справжнім бунтарем українського самвидаву, тому його треба підтримувати за для розвитку літератури в цілому. Тож приєднуйтесь до тих, хто мріє про світове визнання України, робить крок до європейської свободи слова.

Драч Марія та інші автори самвидаву чекають саме на вас – ви вже переможець, бо прагнете пізнавати щось революційне.  Источник: https://bookuruk.com/author/drac-maria
Категория: Український самвидав | Добавил: Admin (10.02.2023) W
Просмотров: 128 | Теги: самвидав, письменники, читачі, Букурук, українськи книги, читати українською, безкоштовно | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar