img
Главная » Статьи » Український самвидав

Новий український самвидав – Booktons

Український книжковий ринок наразі продовжує розвиватися. На просторах інтернету з’явився новий самвидав для авторів початківців – зустрічаємо Booktons. На цьому книжковому сайті вже є автори та їх твори. Книги поповнюються щодня, тому читачам є з чого вибирати: любовні романи, фентезі, фантастика, еротика та інші жанри.

Що ми знаємо про самвидав Booktons

Самвидав Booktons – це книжковий сайт з українськими книгами. Він з’явився у 2023 році на хвилі популярності всього українського. Його власником є таємнича дівчина, подейкують, що вона сама автор з багатим минулим досвідом. Тому можна не сумніватися, що самвидав Booktons зможе зайняти своє місце на книжковому ринку України.

Вже зараз він відрізняється сучасним оформленням сторінок. Сайт підходить для читання з комп’ютера та телефону, або планшету. Проста реєстрація дозволяє за хвилину стати користувачем Booktons. Він підходить не тільки авторам початківцям, бо є плани по відкриттю продажів, тому книги будуть приносити авторські гонорари.

  • Booktons має почтову скриньку для співпраці: mail@booktons.com. На сайті є також посилання на соцмережі, щоб завжди залишатися з останніми новинами з книжкового світу.

Наостанок треба лише побажати Booktons розвитку та міцних позицій серед українських самвидавів. Якщо не знаєте з якого автора почати читати українською, тоді рекомендуємо Драч Марію – усі твори вона переводить власноруч. Любовні романи обов’язково сподобаються реалізмом, пристрастю та безкоштовним доступом до книг.

Ми все подолаємо і збудуємо майбутню Україну разом!  Источник: https://booktons.com/
Категория: Український самвидав | Добавил: Admin (02.09.2023) W
Просмотров: 56 | Теги: booktons, читати онлайн, Буктонс, український самвидав, автори та читачи, переклад, книги українською | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar