img
Главная » Статьи » Український самвидав

Букурук: безкоштовні онлайн книги українською

Завжди приємно отримувати щось безкоштовно. А ще краще коли це книги. Цей подарунок можна взяти з собою у любу подорож. Для самвидаву взагалі книги публікуються на сайті у вашому смартфоні. Безкоштовні любовні романи, фентезі чи детективи просто відкладаються у онлайн бібліотеку, а сьогодні інтернет можна з легкістю знайти у будь-якому куточку світу.

На Букурук любовні романи, фентезі безкоштовні і постійно поповнюються

На самвидаві Букурук публікуються молоді автори, що обрали для себе шлях свободи від цензури видавництв. Саме у самвидаві відкривається можливість творити в першу чергу для себе та читача, а вже потім заробляти на цьому. Тому таку українську літературу обирають читачі з прагненням віднайти справжні самобутні сюжети, неповторних персонажів, прямий зв'язок з письменником через коментарі до творів на авторських сторінках.

  • На Букурук постійно публікуються безкоштовні книги українською мовою. Все що потрібно читачам – додати твір до своєї бібліотеки. Тепер книга буде доступна вам цілодобово. Не забувайте ставити галочку у полі «Хочу отримувати сповіщення про нові книги автора», щоб не пропустити новинки у майбутньому.

Автори Букурук в першу чергу вболівають за розвиток української літератури. Було б, звісно, приємно отримувати кошти з кожної книги, бо на написання сюжету може йти до півроку. Письменництво не є легкою справою, але це свідомий вибір кожної людини. Наразі важливіше дати поштовх розвитку, а вже потім збирати гроші. Українська література зараз у скрутному становищі. Ось чому безкоштовні романи на Букурук повинні привчити українського читача до вітчизняного книжкового ринку – це обов’язок кожного українця.

Рекомендуємо автора Драч Марію – безкоштовні любовні романи вже на Букурук. Але обов’язково знайдіть і інших письменників на свій смак, щоб вам завжди було що почитати на вечір.

  • Дякуємо усім вам за підтримку української літератури. Можна також підтримати її розвиток просто купивши книгу у автора та порекомендувавши своїм друзям Букурук.

Читати онлайн безкоштовні книги українською зручно з мобільного та комп’ютера. Зберіть власну бібліотеку відібраних творів. Спілкуйтесь з іншими читачами через відгуки. Нас чекає гарне майбутнє, котре починається вже сьогодні.Источник: https://bookuruk.com/
Категория: Український самвидав | Добавил: Admin (29.04.2023) W
Просмотров: 186 | Теги: самвидав, книги українською, Автори, твори, любовні романи, письменники, Букурук, безкоштовні книги | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar