img
Главная » 2023 » Июнь » 28 » На Букурук новинка - роман "Голубка Отамана"
20:17
На Букурук новинка - роман "Голубка Отамана"

Автор Драч Марія продовжує свою співпрацю з самвидавом Букурук. Наразі вже опубліковано шість книг. Останнім романом стала «Голубка Отомана». Цей роман поринає у труднощі життя, коли все здається марним. Кожний крок безглуздіше попереднього. Однак саме безвихідність дарує другий шанс на особисте щастя. Одна зустріч перетворює жалюгідне існування в справжню боротьбу за кохання. Ще вчора смерть здавалась нагородою, але тепер це поразка, яка не повинна існувати в житті де ще є хоч маленька надія на краще.

Анотація:

Він давно встиг усвідомити, що життя не може дати йому нічого, окрім болю. Я своє життя любила. Він хотів лише помсти. Я ж хотіла побачити ніжність у його холодних очах. Йому був потрібен контроль, мені — свобода дій. Ми, як дві протилежності, притяглися одне до одного, незважаючи ні на що. Але ризикували назавжди загубитися, коли настав час обирати між своїми принципами та... коханням.

Обмеження: 18+

Жанр: "Сучасний любовний роман", "Романтична еротика", "Кримінальний трилер"

Теги: велика різниця у віці; подолання страхів минулого; бандит і хороша дівчина.

 
Категория: Український самвидав | Просмотров: 119 | Добавил: Admin | Теги: голубка Отомана, Драч Марія, любовний роман, читати українською, Букурук, Бандити | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar